Tradice našich optik se datuje k roku 1998. Od této doby se naše optiky rozrostly z jedné provozovny do celkem sedmi poboček v Praze, Středočeském kraji a Libereckém kraji.

O naše zákazníky pečuje tým kvalifikovaných očních optiků a optometristů. Jelikož chceme být vždy o krok napřed, staráme se o to, aby zaměstnanci byli skvěle informováni a proškoleni v nových trendech, technologiích a možnostech, který tento obor nabízí.

Každá z našich provozoven je propojena s oční ambulancí se špičkovými lékaři, ambulance patří také pod záštitu Oční kliniky Horní Počernice. Díky tomu, má zákazník zaručenou veškerou kvalitní péči a důležitou prevenci podchycující případné oční choroby, jako je například glaukom či katarakta.

Na pobočkách v Praze každý den aplikujeme kontaktní čočky. Toto odvětví bereme velmi vážně a přistupujeme zodpovědně k Vašim očím. Aplikaci vždy provádí vysokoškolsky vzdělaný optometrista, který se neustále zdokonaluje a školí v nových možnostech a produktech.

Další výhodou je, že klient nemusí zdlouhavě cestovat mezi očním lékařem a oční optikou. V neposlední řadě je důležité zmínit, že naše optiky spolupracují s lékaři ze speciální dětské ambulance. Dokážeme tak vyhovět i těm nejmenším klientům oční optiky a provázet je na jejich cestě za lepším viděním. Naše optiky nabízejí širokou škálu výběru jak obrub, tak brýlových a kontaktních čoček. 
Ze sortimentu obrub můžeme nabídnout pánské, dámské, dětské brýle a různé optické pomůcky. Samozřejmostí je různé materiálové provedení – plastové obruby, kovové, titanové, celoočnicové, vázané a vrtané ale i různé specialitky, které zaujmou – dřevěné, trivexové, kožené atd..

Z hlediska brýlových čoček jsme schopni nabídnout vše, co je dostupné na českém trhu. Úzce spolupracujeme s českou společností Omega Optix, s.r.o., která pro nás vyrábí individuální skla pro Vaše obruby.

V říjnu 2014 jsme pro Vás otevřeli úplně novou pobočku v Horních Počernicích, která Vám nabídne nevšední zážitek v příjemném, komfortním a moderním prostředí. Připravili jsme si pro Vás tisíce značkových obrub v cenově velmi příjemné relaci, ale i luxusní brýle světových návrhářů.